background

Polsko-Amerykański Most Innowacji

A guide to success

17-18 / 11 / 2017

Kraków, Polska

background
program pami 2017

PROWADZĄCY KONFERENCJĘ: RICHARD LUCAS

Językiem konferencji jest angielski. Prelekcje w pierwszym dniu konferencji zostaną przeprowadzone w języku angielskim.
Wybrane warsztaty w drugim dniu konferencji zostaną przeprowadzone w języku polskim.

DZIEŃ 1

DZIEŃ 2

pami_zdj_2

Wierzymy, że podstawą każdego biznesu są relacje budowane na wspólnych wartościach. 

Dlatego misją PAMI jest rozwijanie społeczności, która wspiera realizację innowacyjnych pomysłów i promuje ideę inspirującej przedsiębiorczości.

background
Do najbliższego PAMI 2017 zostało
ZAREJESTRUJ SIĘ!
background

Pami 2017 to 4. edycja dwudniowego wydarzenia o charakterze ogólnopolskim i otwartym, dotycząca promowania przedsiębiorczości i innowacyjności oraz współpracy nauki i biznesu.

Chcemy przełożyć wiedzę i teorię na praktykę, dlatego oprócz prelekcji organizujemy WARSZTATY ORAZ SESJE MENTORINGOWE z topowymi liderami z Polski i z USA w dziedzinie biznesu i nauki.

Do tej pory na Pami było:

pami_zdj_3
background
ZOBACZ RELACJĘ Z PAMI 2016
background

wydarzenie jest kierowane głównie do młodych przedsiębiorców i startupowców oraz do wszystkich, którzy chcą realizować innowacyjne projekty lub planują założenie własnej działalności. 

Naszym głównym celem jest stworzenie PLATFORMY DO WYMIANY DOŚWIADCZEŃ I TWORZENIA RELACJI między uczestnikami i ekspertami, dzięki której młodzi ludzie mogą uczyć się i czerpać wzorce od najlepszych praktyków z Polski i z USA, stając się kreatorami własnej przyszłości i przyszłymi liderami innowacji.

background
Bądź z nami na bieżąco!
Chcesz być na bieżąco z wszelkimi informacjami dotyczących PAMI? Zostaw nam swój adres e-mail, a dopiszemy Cię do grona szczęśliwych subskrybentów naszego newslettera.
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
background
organizatorzy
Fundacja Laboratorium innowacji i Kreatywności
Fundacja prowadzi kursy dla uczelni, warsztaty dla firm i organizacji pozarządowych oraz propaguje metody kreatywnego myślenia i działania poprzez doradztwo, udział w interdyscyplinarnych projektach oraz działania społeczne.
Konsulat Stanów Zjednoczonych w Krakowie
Reprezentuje  interesy  Stanów  Zjednoczonych w województwach Polski Południowej. Pracownicy Konsulatu zajmują się  ochroną  i promocją  interesów USA w Polsce oraz działają na rzecz dialogu polsko-amerykańskiego.
Stowarzyszenie TOP 500 Innovators
Stowarzyszenie Top 500 Innovators to największa organizacja w Polsce zrzeszająca przedstawicieli nauki  i biznesu, wśród których znajdują się specjaliści z wielu dyscyplin naukowych z wiodących jednostek naukowych  w całym kraju.
Partner strategiczny
Partnerzy wspierający
Partnerzy
Patroni Honorowi
Patroni
Patroni medialni

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach projektu DIALOG 0043/2017.

background
Kontakt
Czekamy na wiadomość od Ciebie!