Tegoroczne PAMI będzie okazją do wysłuchania i czerpania inspiracji od doświadczonych prelegentów! Już wiemy, że podczas pierwszego dnia poznacie Spencera Penharta, trenera i konsultanta największych firm z listy Fortune 100. Na co dzień doradza przedsiębiorcom i prezesom, jak inwestować w rozwój talentów swoich pracowników, zwiększając w ten sposób dochody firmy. Wykorzystując swoją ogromną pasję jaką jest inspirowanie do pozytywnych zmian, w swojej pracy realizuje misję udoskonaleń w biznesie. Firmy, z którymi współpracuje osiągają bilionowe zyski ze sprzedaży, właśnie poprzez inwestycję w swoich pracowników. Więcej o nim przeczytacie na jego stronie internetowej.

Myślisz o własnym biznesie, albo już go rozwijasz? Stajesz się szefem dla swoich ludzi? To spotkanie jest właśnie dla Ciebie!

Chcesz zainspirować się innym niż dotychczas podejściem do zarządzania zespołem? A może jesteś chętny do dyskusji z naszym prelegentem i chcesz wymienić swoje doświadczenia? Przyjdź na PAMI, czekamy na Ciebie!

spencer-penhart